Sinema

Barış Akarsu: Merhaba filmi vizyon için gün sayıyor

Elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun yaşam öyküsünü anlatan “Barış Akarsu: Merhaba” filmi, 18 Kasım’da yarın vizyona giriyor.

15 Kasım Salı akşamı İstanbul Kanyon’da düzenlenen galaya yoğun bir katılım olmuş, ünlüler ve Barış Akarsu’nun hayranları filmle ilk kez burada buluşmuştu. Büyük beğeni toplayan ve galaya gelen konuklardan tam puan alan filmin oyuncuları, İstanbul, Bartın, Bursa, Manisa, İzmir ve Adana’da düzenlenecek gösterimlere katılarak sinemaseverlerle söyleşiler yapacak.

ESENYURT MARMARA PARK’TA 18:15’DE SEYİRCİYLE SOHBET
Barış Akarsu’yu canlandıran İsmail Ege Şaşmaz, 18 Kasım Cuma akşamı 18:45 seansı öncesi saat 18:15’de sinemaseverlerle İstanbul Esenyurt Marmara Park Paribu Cineverse Sinemaları’nda buluşacak. Sevilen sanatçı, burada sinemaseverlerle sohbet edecek ve onların filmle ilgili sorularını yanıtlandıracak, birlikte hatıra fotoğrafı çektirecek.

HARAMİDERE TORİUM’DA 20:30’DA SİNEMASEVERLERLE SÖYLEŞİ
İsmail Ege Şaşmaz, 18 Kasım Cuma akşamı saat 21.00 seansı öncesi 20:30’da İstanbul Haramidere Torium Alışveriş Merkezi Cinetech Sinemaları’nda seyirciyle buluşacak. Onlarla sohbet edecek, filmle ilgili soruları cevaplandıracak ve fotoğraf çektirecek.

HAYRANLARI, BARIŞ AKARSU’YA YARIN KAVUŞUYOR
Barış Akarsu hayranlarının merak ve heyecanla bekledikleri “Barış Akarsu Merhaba” yarın (18 Kasım Cuma) vizyona giriyor.

Barış Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz’ın başarıyla canlandırdığı filmde, Almila Ada, Şafak Pekdemir, Hüseyin Avni Danyal, Ebru Nil Aydın, Metin Coşkun, Aslıhan Kapanşahin ve Burak Satıbol oynuyor.

Yapımcılığını Fikri Harika Production ve Aytaç Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mert Dikmen’in yaptığı filmin senaryosunu ise Mert Dikmen ve Can Anar kaleme aldı.

TÜRKİYE’DE VE 23 ÜLKEDE GÖSTERİME GİRECEK
18 Kasım 2022’de Türkiye’nin yanı sıra 10 Avrupa, 10 Ortadoğu ülkesi, Azerbaycan, Rusya ve Kazakistan’da gösterime girecek filmin müziklerini ise Eser Taşkıran ve Mehmet Can Erdoğan yaptı.

KÜNYE:
Yapımcı: Fikri Harika Production/Aytaç Medya
Yönetmen: Mert Dikmen
Senaryo: Mert Dikmen, Can Anar

Oynayanlar: İsmail Ege Şaşmaz (Barış Akarsu), Almila Ada (Zeynep / Barış Akarsu’nun sevgilisi), Şafak Pekdemir (Nalan / Barış Akarsu’nun arkadaşı), Hüseyin Avni Danyal (Selahattin Akarsu / Barış Akarsu’nun babası), Ebru Nil Aydın (Hatice Akarsu / Barış Akarsu’nun annesi), Metin Coşkun (Remzi Kökdemir / Barış Akarsu’nun dedesi), Aslıhan Kapanşahin (Nesrin Akarsu / Barış Akarsu’nun kardeşi), Burak Satıbol (İlhami Yeni / Barış Akarsu’nun arkadaşı).

Müzikler: Eser Taşkıran/Mehmet Can Erdoğan.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu