Magazin

Barış Arduç reklam yüzü olduğu markadan kaç para aldı?

Ünlü oyuncu Barış Arduç şu sıralar dünyaca bilinen bir otomotiv firmasının reklamıyla gündemde. Ünlü oyuncu Barış Arduç’un  yüzü olduğu Ford Focus’dan ne kadar ücret aldığı merak ediliyordu. Ünlü oyuncunun reklam yüzü olmasının karşılığında 3 milyon TL aldığı iddia edildi. Oyuncu, reklamlardan kazandıklarını gayrimenkule yatıracak.

BARIŞ ARDUÇ REKLAMCILARIN GÖZDESİ OLDU

Gupse Özay’la ilişkisi ve oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren Barış Arduç, araba markası Ford Focus’un yüzü oldu. Oyuncunun, sinema filmi gibi çekilen reklam için 3 milyon TL aldığı iddia edildi. Yaklaşık bir günde çekilen video,ekranda dönmeye başladı.

ENGİN ÖZTÜRK’LE RESTORAN AÇACAĞI KONUŞULUYOR

Arduç’un daha önce de yüzü olduğu markalardan elde ettiği kazançlarla birlikte, yatırımını gayrimenkule yapacağı öğrenildi. Oyuncu, gelecek sene ekranda olacak dizisi için çalışmalara başlarken, arkadaşı Engin Öztürk’le bir restoran açacağı da konuşulanlar arasında…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu