Yerli Dizi

Barış Arduç Show TV’nin fenomen dizisinin oyuncu kadrosunda

Son yıllarda yıldızı parlayan,  çektiği sinema filmi ve dizilerle adından söz ettiren oyuncu Barış Arduç’un yeni dizi projesi belli oldu. Arduç, 3. sezonuyla iddiasını sürdüren, Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur’a 3. sezonunda sürpriz bir isim  olarak dahil oluyor. Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Barış Arduç katıldı.

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek senaryosu gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatleri üstüne çeken ‘Çukur’un kadrosuna katılan Barış Arduç bundan önceki rollerinden çok farklı bir karakterle seyircinin karşısına çıkacak. Başarılı oyuncu Koçovalıların büyük düşmanı Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi olarak hikayeye dahil olacak. Arık Böke Erdenet’in gelmesi ailede kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Çukur yeni bölümleriyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu