Magazin

Bartu Küçükçağlayan ile Ebru Polat’ın polemiği Twitter’a damga vurdu

Şu sıralar TV8’de yayınlanan Jet Sosyete dizisinin ünlü oyuncusu Bartu Küçükçağlayan, sosyal medya aracılığı ile kendisinden para isteyen kişilere isyan etti. Ünlü oyuncuya Ebru Polat’tan cevap gelİnce konu başka bir boyut kazandı..

OLAYI KÜÇÜKÇAĞLAYAN’IN PAYLAŞIMI BAŞLATTI

İlginç olay Bartu Küçükçağlayan’ın, sosyal medya aracılığı ile kendisinden para isteyen kişilere isyan etmesiyle başladı.

Küçükçağlayan, sosyal medya hesabından, “DM’den para isteyenlerin hikayeleri çok dandik. Uzun uzun, kötü kötü yazıyorlar bir de. Bir tanesinin özeti ‘kocam öldü, kızım kanser, benim de kolum kesik iki aylık kiramı öder misin?’ Bu mu yani? Aile bitmiş, bir aylık kira mı istiyorsun sadece? Twitter’a girmiş bir de gece gece!” ifadelerini kullandı.

POLAT’TAN “YA GERÇEKTEN PARAYA İHTİYACI VARSA?” ÇIKIŞI

Kimi takipçileri Küçükçağlayan’ı haklı bulurken kimisi de “Ya o kişinin gerçekten paraya ihtiyacı varsa?” yorumu yaptı.

Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan isyan etti! – Magazin haberleri
Küçükçağlayan’a bir tepki de Ebru Polat’tan geldi.

“MARİFET ÜNLÜ OLMAK DEĞİL, İNSAN OLMAK!”

Polat, “Çok dandik dediğiniz hikayeler gerçek hayat… Belki de son çaresi buradan ulaşmaktı. Ünlü olmak marifet değil, insan olmak marifet. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun” sözleriyle ünlü oyuncuya sitem etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu