Magazin

Başak Karahan, Enes Batur ayrılığını Orkun Işıtmak’a anlattı…Ayrılmayı kim istedi?

Youtube’da ürettiği video içerikleriyle dikkat çeken ve Altın Kelebek Ödülleri’nde Yılın Youtuber’ı ödülünü kazanan Orkun Işıtmak’ın Yalan Makinesi konseptli videoları oldukça ilgi görüyor. Işıtmak, Oğuzhan Uğur, Enes Batur’dan sonra Batur’la ilişkisi sona eren Başak Karahan’ı Yalan Makinesi’nde konuk etti. Başak Karahan’ın Enes Batur’la ilgili açıklamaları ise dikkat çekti..

BAŞAK KARAHAN: “AYRILMAYI ENES BATUR İSTEDİ”

Orkun Işıtmak’ın videoda Başak Karahan’a sorduğu ilginç sorulardan birisi de Enes Batur’u hiç aldattın mı? sorusuydu. Başak Karahan bu soruya net bir şeklide hayır diye cevap verdi. Karahan, devamında “aldatanlar düşünsün” şeklinde manidar bir açıklamada bulundu.

Enes Batur’la hala görüşüyor musun? şeklindeki bir soruya ise “Yok hayır görüşmüyoruz” diyen Başak Karaman’a yalan makinesinden itiraz gelince genç Youtuber olayı açıklamak zorunda kaldı. Karahan, Enes batur’la en son iki ay önce telefonla görüştüğünü söyledi.

“ŞUAN ARKADAŞ DEĞİLİZ”

Enes Batur Yalan Makinası’nda Başak Karahan’la arkadaş olarak yüz yüze değil mesajlaşarak görüştüğünü dile getirmişti.

Enes Batur’la yaşadıkları ayrılığın normal ve medeni bir ayrılık olduğunu kavgalı bir ayrılık yaşamadıklarını dile getiren Başak Karahan, “şu an arkadaş değiliz” dedi.

ENES BATUR SAYESİNDE TAKİPÇİ KAZANDI MI?

İkili arasında Youtube camiasında en çok merak edilen soru ise ikili arasında ayrılığı ilk olarak kimin istediği meselesiydi. Başak karahan, çok merak edilen bu soruya ayrılığı isteyen kişinin Enes Batur olduğunu itiraf etti. Karahan, neden ayrıldınız sorusuna ise kendi aralarında bu konuyu konuştuklarını Enes Batur’un kendisine bir şeylerin iyi gitmediğini söyleyip birbirimize zarar vermeyelim diye böyle bir karar aldıklarını anlattı.

Enes Batur’un sayesinde çok takipçi kazandı iddiasına da cevap veren Başak Karahan, ilk başta evet böyle bir durum oldu ama sonrasında o takipçilerin gittiğini söyledi.

VİDEOYA İLGİ BÜYÜK

Orkun Işıtmak’ın kanalı için çektiği bu video oldukça dikkat çekti. Başak Karahan videosu iki günde yaklaşık 2 milyon görüntülenme aldı. Yorum sayısının fazlalığı da dikkat çekti. Video 12 binin üzerinde yorum aldı. Video, 136 bin beğeni alırken yaklaşık 10 bin kişi ise videoyu beğenmeme butonunu kullandı.

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu