Magazin

Başak Sayan’dan flaş açıklama…’Beni ekranlarda göremeyeceksiniz’

Bir dönem TV kanallarındaki dizilerde oyuncu olarak boy gösteren ve sonrasında kariyerine yazar olarak devam eden Başak Sayan’dan oyunculukla ilgili flaş açıklama…Başak Sayan yaptığı açıklamada oyunculuğu kesin olarak bıraktığını açıkladı.

BAŞAK SAYAN OYUNCULUĞU BIRAKTI

sayan açıklamasında oyunculuk hakkında “Uzun bir süre en büyük hayalim olduğuna inandığım oyunculuğu ömrümün sonuna kadar yapmayı düşünürken, bugün artık bunu istemediğimi söyleyebilirim rahatlıkla. ” diye yazdı.

İşte, Başak Sayan’ın sosyal medya Instagram hesabından yaptığı ilginç açıklaması:


Her insan bir nedenle gelir bu dünyaya. Ömrü boyunca bu nedeni arar durur ama aslında o neden o daha küçükken belli etmiştir kendini aslında. Çünkü geliş nedeni ona bahşedilen yetenekte gizlidir. Ancak insan içindeki sesi dinlemeyi çok geç öğrendiği için, onu dinlemek yerine içinde bulunduğu çevrenin en çok hoşuna gidecek şeyi arzulamaya başlar zamanla. Çünkü onların gözüne güzel gelecek bir kimlik, bir “ben” yaratmak ister. En büyük arzusu haline gelir “olmak istediği kişi”… Bu dünyaya olmak için geldiği kişi ile olmak istediği kişi farklıdır çoğu zaman. Ve gerçeği zamanla anlar. Yaptığı hiçbir şey onu mutlu etmemeye başladığında, hiçbir şey başarma hissi vermediğinde içine döner ve sorar “Ben neden buradayım?” diye. Uzun bir süre en büyük hayalim olduğuna inandığım oyunculuğu ömrümün sonuna kadar yapmayı düşünürken, bugün artık bunu istemediğimi söyleyebilirim rahatlıkla.

Bana ne zaman sizi ekranlarda göreceğiz diye soran sevgili takipçilerime şunu söylemek istiyorum bu nedenle; beni artık ekranlarda oyuncu kimliğimle görmeyeceksiniz. Uzun bir süredir hiçbir projeyi kabul etmiyorum. Etmeyi de düşünmüyorum. Çünkü hayat beni bir yol ayrımı noktasına getirdi ve ben beni asıl mutlu eden şeyin, bu dünyada asıl bulunma nedenimin sadece yazmak olduğunu biliyorum artık. Tıpkı küçük bir kızken bildiğim gibi. Hayatta hiçbir şey tesadüfen olmaz. Her şey bizi bulunduğumuz ana getirmek için şekillenmiştir. Belki ben önce olmak istediğim kişi olmayı başarıp, ardından olmam gereken kişi olmaya doğru bir yolculuğa çıkmayı seçmişimdir başka bir boyutta, kim bilir. Kalbinizdeki en gizli arzularınızın gerçekleşmesini değil, bu dünyada bulunma nedeninizin bir an önce gerçekleşmesini dilerim sizin için bu yüzden. Ve son söz; hepinizi öyle çok seviyorum ki. Yüz yüze tanışmıyor olsak bile kalplerimiz arasında bir bağ var, biliyorum. Siz de biliyorsunuz… İşte o sevgi ve destek her şeyi başarmak için yeter. Kucak dolusu sevgilerimle…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu