Spor

Başakşehir Kulübü’nden Arda Turan için beklenen ceza açıklaması geldi

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, şarkıcı Berkay ile kavga eden futbolcusu Arda Turan’la ilgili sessizliğini nihayet bozdu. Kulüp tarafından Arda Tuaran’a verilecek ceza ile ilgili açıklama geldi. Arda Turan’a 2 milyon 500 bin lira para cezası verildi.

ARDA TURAN’A KULÜBÜNDEN 2.5 MİLYON TL. CEZA GELDİ

Başakşehir kulübünden yapılan açıklama şöyle:

Yönetim Kurulumuz 15.10.2018 tarihinde saat 19:30’da tek gündem maddesi ile olağanüstü toplanmış ve oyuncumuz Arda Turan’la ilgili bir kısmını aşağıda açıkladığımız bazı kararlar almıştır.

Milli Takım maçları nedeniyle verilen 3 günlük izin sırasında futbolcumuzun işlediği iddia edilen ve medyaya yansıyan fiillerinin İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün etik ve profesyonel anlayışı ile hiçbir şekilde bağdaşmadığını belirtmek isteriz.

Konunun yargıya intikal etmesi sebebiyle ek karar ve yaptırım haklarımızı saklı tutarak, kendisini 2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığımızı, oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildiririz.

Saygılarımızla

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu