Sinema

Başarılı oyuncu Levent Sülün “Umudun Kıyısında” filmiyle geliyor

“Kurtlar Vadisi” dizisinde “John Smith”i canlandıran başarılı oyuncu Levent Sülün, bu kez yeni dizisinde izleyiciyi ağlatacak. Genellikle kötü rollerde görmeye alıştığımız Levent Sülün’ün yeni projesi Umudun Kıyısında filmi nde bambaşka bir karakterle ortaya çıkacak. Ayrıca; Burçin Abdullah, Ümit Acar, Gülşah Çomoğlu, Fırat Can Aydın, Ömer Konakçı, Tolga Akman, Cem Başaran Aksan, Teoman Ayık gibi isimlerin rol aldığı filmin çekimlerine ekim ayının son haftasında Sivrihisar’da devam edilecek.

Mahsun Kırmızıgül ile birlikte rol aldığı “Vezir Parmağı” filminin hemen ardından ikinci sinema filmi “Umudun Kıyısında” için kamera karşısına geçen usta oyuncu Levent Sülün, yen,i filminde izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Hatta Sülün’ün izleyiciyi gözyaşına boğması bekleniyor.

levet-sulun-kvp

Levent Sülünyeni filmi “Umudun Kıyısında” da “Ufuk” karakterini canlandıracak.

‘Umudun Kıyısında” filminin bir bölümü, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilecek.Levent Sülün, Burçin Abdullah, Ümit Acar,…
”Umudun Kıyısında” filminin bir bölümü, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilecek.

Levent Sülün, Burçin Abdullah, Ümit Acar, Gülşah Çomoğlu, Fırat Can Aydın, Ömer Konakçı, Tolga Akman, Cem Başaran Aksan, Teoman Ayık gibi isimlerin rol aldığı filmin çekimlerine ekim ayının son haftasında Sivrihisar’da devam edilecek.

Sivrihisar’ın ardından Eskişehir’ de çekilecek filmde Eskişehirli mahalli oyuncular Eren Körler ve Melisa Seda da filmde rol alacak.

Umudun Kıyısında filminin yönetmenliğini Haydar Işık, üstleniyor. Işık, filmin lansmanında, 2017 yılının mart ayında vizyona girecek filmin galasını Eskişehir’de yapacaklarını söyledi.

Senaryosunu Zeynep Yılmaz’ın yazdığı filmin yapımcılığını İsmail Çağlar ve Haydar Işık üstleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu