Yerli Dizi

Başarılı oyuncu Saygın Soysal Show TV’nin iddialı dizisinde

Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film’in yeni dizi projesi Nöbet’in Show TV’de başlayacağını ilk kez MEDYABEY okurlarına duyurmuştu.  Yeni dizi Nöbet’in cast çalışmaları devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Gökhan Erkut’un oturacağı öğrenilen dizinin çekimleri Antalya Elmalı’da devam ediyor.

SAYGIN SOYSAL NÖBET DİZİSİNDE

Nöbet dizisinin başrol oyuncusu da belli olduğu haber veriliyor. Cast çalışmaları devam eden dizide Jandarma Binbaşı Barış Kalender rolü için Yurdaer Okur ile anlaşılmıştı. Dizinin başrol karakterlerinden Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu rolü için de titiz bir çalışma sonucunda karara varıldı. Son olarak Çukur dizisinde boy gösteren ve oyunculuğuyla beğeni toplayan ünlü oyuncu Saygın Soysal ile el sıkışıldı.

Dizinin belli olan diğer oyuncuları arasında Orçun Kaptan da var. Ünlü oyuncu ‘Nöbet’te Söğüt Karakolu komutan yardımcısı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ergün Aydın rolünü canlandıracak.

‘Nöbet’ dizisinin kış sezonunda Show TV’de ekrana gelmesi planlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu