MagazinMüzik

Başarılı popçu Emre Kaya korkuttu

Türk Pop Müziğin adından en çok söz ettirmeyi başaran isimlerinden olan Emre Kaya korkuttu… Başarılı popçu Emre Kaya’nın aniden rahatsızlanarak, hastaneye kaldırıldığı haber veriliyor. Ünlü popçunun rahatsızlığı nedeniyle bu ayki iki konserini iptal etmek zorunda kalması hayranlarını üzdü. Ünlü popçunu yediği balıktan zehirlendiği, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

EMRE KAYA’NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Emre Kaya’nın menajeri Emre Kaya’nın hastaneye kaldırıldığı yönündeki haberlerin kulaktan kulağa duyulması üzerine konuyla ilgili açıklama yaptı. Emre Kaya’nın sağlık durumuyla ilgili korkulacak herhangi bir durumun söz konusu olmadığını belirtiliyor. Bu haber Kaya’nın hayranlarının gönlüne adeta su serpti.

Ünlü popçunun menajeri Gizem Demir, ünlü popçunun gece bir lokantada balık yediğini ve eve döndükten sonra aniden rahatsızlanınca ambulansla hastaneye kaldırıldığını belirterek, “Yapılan muayenede besin zehirlenmesi olduğu anlaşıldı. Gerekli tüm müdahaleler yapıldı. Şu anda sağlık durumu gayet iyi. Korkulacak herhangi bir şey söz konusu değil” dedi.

YENİ KAPI GENÇLİK FESTİVALİNE KATILACAK

Bugüne kadar hem başka sanatçılara verdiği hem de kendi projelerinde yer alan tüm şarkılarının zirveyi görmesi ile müzik sektörünün aranan ismi olan Emre Kaya, 3 Mayıs’ta İstanbullu hayranlarıyla Jolly Joker İstanbul’da buluşacaktı.

Emre Kaya’nın doktorunun zorunlu dinlenme verdiğini bu nedenle bu konseri ile bayi toplantısı konserinin iptal edildiği haber veriliyor. Kaya’nın 5 Mayıs akşamı Yeni Kapı Gençlik Festivali’nde sahneye çıkabileceği öğrenildi.

Emre Kaya’nın hastaneden taburcu edildikten sonra bir süre evinde dinlenecek.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı