Gündem

Basında bugün, Gazete 1. sayfalarında öne çıkan manşetler (4.10.2016)

Güne yolda, işte, evde gazeteleri tarayarak başlıyorsanız ve gazeteleri internet üzerinden takip etmeyi seviyorsanız doğru yerdesiniz. Ulusal basında bugün hangi haberlerin öne çıktığını, gazetelerin 1. sayfalarında manşetlere ve sürmanşetlere taşınan haberleri tek bir noktadan takip edebilirsiniz. 4 Ekim Salı günü hangi gazete manşetine hangi haberi nasıl taşıdı?

Dünyada ve Türkiye’de olup bitenler gazetelerin internet ana sayfalarınad ve basılı gazetelerinde nasıl yer edindi? 4.10.2016 Salı günkü gazete manşetlerinde yer alan, ekonomi, siyasi, magazin ve spor haberleri hangileri oldu. Ulusal basının önde giden haber organlarının internet haber sitelerinde gündemi oluşturan olaylar neler? Hepsini sizler için derledik.

Ulusal basın özetleri, gündemin öne çıkan başlıklarını basılı medya nasıl sundu? 2 Ekim 2016 Pazar günkü gazete manşetlerini M.bey’den takip edebilirsiniz.

Ulusal basının en seçkin gazeteleri gündemi manşet ve sürmanşetlerine nasıl taşıdı? Hangi haberler gazete 1. sayfalarında kendilerine yer buldu? Dünyada ve Türkiye’de meydana gelen olaylar ulusal basında nasıl tezahür etti? İnternet gazetelerinin ana sayfa haberlerini hangi linkten takip edebilirim? 4 Ekim manşete ve gazete 1. sayfalarına taşınan haberler hangileri? Bu ve benzer sorularınızın cevabı M.bey.com’da. Medyabey her gün gazete manşetleri ile sizlerle olmaya devam edecektir.

İNTERNET GAZETELERİNİN ANA SAYFALARINA GİTMEK İÇİN İLGİLİ GAZETENİN ÜSTÜNE TIKLAMANIZ YETERLİ

Ulusal basılı medya bugün haberleri ilk sayfalarından işte böyle duyurdu. TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu