Gündem

Başörtülülere skandal ifadeler kullanan Bülent Kökoğlu tutuklandı

Havalimanında çektiği videoda başörtülü kadınlar için kullandığı çirkin ifadeler nedeniyle tepki çeken kişi gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

Havalimanından çekip paylaştığı video sosyal medyada infiale neden olan Bülent Kökoğlu’nun gözaltına alınmıştı. İstanbul’da Atatürk Havalimanı’nda başörtülülere hakaret eden Bülent Kökoğlu’nun Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hakkında verilen gözaltı talimatı üzerine emniyet güçlerince gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

BAKIRKÖY CUMHURİYET SAVCILIĞI GÖZALTI KARARI VERMİŞTİ

Atatürk havalimanında başörtülü vatandaşlara yönelik hakaret içerikli çektiği video ile gündeme gelen Bülent Kökoğlu gözaltına alındı.

Hakkında gözaltı kararı verilen Kökoğlu emniyette sorguya alındı. Şüpheli, yarın ‘Halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçlaması çerçevesinde adliyeye çıkarılacak.

İFADELERİ ŞAŞKINLIĞA VE TEPKİLERE NEDEN OLDU

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda çektiği video ile başörtülülere ahlaksız ve terbiyesiz diyen Bülent Kökoğlu dindarlara nefret kusmuştu. Her yerde pis başörtülüler, kara Fatmalar, Ninjalar var diyen Kökoğlu’nun sözleri sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

TUTUKLANDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince, dün Avcılar’da gözaltına alınan şüpheli Kökoğlu, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bakırköy Adalet Sarayına getirildi.

Soruşturma savcılığına çıkarılan şüpheli, sorgusunun ardından “cumhurbaşkanına hakaret” ve “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçlarından tutuklanması talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi.

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Bülent Kökoğlu’nun iki suçtan da tutuklanmasına hükmetti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu