Yerli Dizi

Başrol oyuncuları değişen Kertenkele için yeni sezon sıfırdan başlıyor

Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikâyesi ile yeni sezona başlamak için gün sayan Kertenkele dizisi bu sezona adeta yeniden başlıyor. Başrol oyuncuları tamamen değişen dizinin izleyiciden nasıl karşılık bulacağı merak ediliyor. Bilindiği gibi Kertenkele’nin başrol oyuncuları Timur Acar, Sera Tokdemir diziden ayrılmıştı. Sevilen dizi yeni sezona bir anlamda sıfırdan başlayacak. Peki Kertenkele yeni sezonu ne zaman açacak, dizi ne zaman başlayacak?

KERTENKELE’NİN YENİ BAŞROL OYUNCULARI KİM?

Kertenkele dizisi yeni sezona Kertenkele “Yenided Doğuş adıyla devam edecek. Timur Acar ve Sera Tokdemir’in yerine diziye Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı.

Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin ve karakterlerin de katıldığı Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizide izleyicileri yeni sezonda da sürprizler bekliyor. Murat Komiser rolüyle Ahmet Kayakesen’ in ve Zeynep karakteriyle Asena Tuğal’ in başrollerini üstlendiği dizide, Dilşad Şimşek, Mehtap Bayri, Umut Oğuz, Fatih Doğan, Seda Tosun, Turabi Çamkıran, Serkan Kuru, Selahattin Taşdöğen, Yıldırım Memişoğlu, Gafur Uzuner, Yasmin Acıkgöz Baker, Bülent Polat, Hüseyin Güler, Ümit Acar, Sezer Uzunoğlu, Cansu Gültekin, Ece İrtem, Nuri Gökaşan, Mine Teber, Türkan Kılıç, Murat Balcı gibi birbirinden ünlü isimler de rol alıyor.

KERTENKELE SİLBAŞTAN BAŞLIYOR

İki sezondur ATV ekranlarında beğeniyle takip edilen, komedi tarzındaki Kertenkele dizisinde yeni sezon öncesinde büyük bir deprem yaşanmış ve diziden;  Seval, Müberra, Hale, Ferruh, Selin, Ekrem Bey, Betül gibi dizinin önemli karakterleri ayrılmıştı.

Kertenkele’nin sezon finalinde yanan kulübe içinde ölümle pençeleşen Zehra’nın durumu ve uçurumdan denize düşen Kertenkele’nin yaşadıkları seyirciler tarafından büyük heyecan içinde izlenmişti. Birçok soru işaretiyle sezon finali yapan dizinin üçüncü sezonundaki önemli soruların cevapları izleyenler tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Maskeli kız ve Murat Komiser kimin ve hangi gerçeğin peşinde? Ay yıldız’lı kahraman kim? Akıncı uğradığı kazadan kurtulup intikamını alabilecek mi?

SAMSUNG CSC

KERTENKELE BAYRAMDAN SONRA İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK

Herkese büyük sürprizler yaşatarak sezon finali yapan Kertenkele dizisi heyecanlı ve aksiyon dolu sahnelerin bir an bile durmayacağı yeni bölümleriyle, seyircilerine birbirinden farklı büyük sürprizler yaşatacak.

Yapım Atölyesi tarafından hazırlanan ve çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı üstleniyor.

“Kertenkele” yeni sezonuyla Kurban Bayramı sonrasındaki haftada başlaması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu