Yerli Dizi

Bay Yanlış dizisindeki o sahne için Can Yaman tepki aldı

Fox TV’nin Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerde oynadığı yeni dizisi Bay Yanlış geçtiğimiz cuma günü 3. bölümü ile ekrana geldi. Can Yaman ile Özge Gürel’in beraber oynadıkları bir sahne ise izleyicileri rahatsız etti. Sahneye sosyal medyadan tepkiler gecikmedi.

BAY YANLIŞ’TAKİ ARANA SAHNESİNE TEPKİLER GELDİ

Yayınlandığı ilk bölümden büyük beğeni toplayan dizi, reyting listelerinde de kanalın yüzünü güldürmeyi başardı. Son zamanlardaki açıklamaları ile gündemden düşmeyen Can Yaman ve güzel oyuncu Özge Gürel’in başrolde olduğu dizi sosyal medyanında konusu oldu.

Zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibi Özgür ile artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlı olan Ezgi’nin romantik komedi tadındaki hikayesini anlatan dizi 3. bölümü ile cuma akşamı seyirci ile buluştu.

Dizideki yolculuk sahnesi ise birçok seyirciyi rahatsız etti, izleyenler tepkilerini sosyal medyadan paylaştı. Peki izleyicinin tepkisine neden olan sahnede neler yaşandı özetleyelim…

Kız kardeşinin düğününde sevgilisi rolünü oynaması için Ezgi ile pazarlık yapan Özgür herkesten gizli yola çıkıyor.

Yol boyunca önüne bakmak yerine yanındaki Ezgi ile uğraşan Özgür’ün aracın pedalında olması gereken sol bacağının koltuğun üstüne olması izleyicinin dikkatinden kaçmadı.

Yol boyunca dikkatsiz bir şekilde araç kullanan ve önüne bakmayan Özgür’e tepkiler gecikmedi. Özellikle gençlerin idol olarak gördüğü ve örnek aldığı Can Yaman’ın böyle bir sahneyi oynarken bu kadar dikkatsiz davranması sosyal medyada da konuşuldu.

İkilinin uyumunu ve performansını çok seven ve yakıştıran seyirci keşke böyle önemli bir sahneyi daha özenli oynasaydı yorumunu yaptı.

Çok sayıda kullanıcı Can Yaman’ın söz konusu sahnedeki özensiz tavırlarıyla ilgili eleştirilerini paylaşmayı ihmal etmedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu