Yerli Dizi

Bay Yanlış’ın 5. bölümünde neler olacak?

Fox TV’de cuma akşamları ekrana gelen Can Yaman ve Özge Gürel’in başrolleri paylaştığı yeni dizi Bay Yanlış 24 Temmuz Cuma akşamı 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Peki dizinin yeni bölümünün konusu ne? Yeni bölümde neler olacak? İşte Bay Yanlış’ın yeni bölüm konusuyla ilgili detaylar…

BAY YANLIŞ’IN 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Gold Film’in yapımcılığında çekilen dizinin yeni bölümünü konusu şöyle:

Serdar’la Göcek’te karşılaşan Ezgi ve Özgür, Serdar’ın da, Ebru’nun düğününe katılacağını öğrendiklerinde ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Arkadaşları düğünü olaysız atlatmaları için fikir üretmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Bu arada Sevim ve Nevin çok iyi anlaşırlar, kısa zamanda Fitnat’ın yönlendirmesiyle Ezgi ve Özgür’ü baş göz etmek için plan yapmaya başlarlar. Ezgi ve Özgür de ailelerini üzmemek için, birbirlerine uygun değilmiş gibi numara yaparlar. Bu halleri aileleri de, ikisinin evlenmesi konusunda şüpheye sokar. Acaba Ezgi ve Özgür’ün bu oyunu başarılı olacak mıdır?

Dizinin yeni bölümünün 2. fragmanı da yayınlandı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu