Magazin

Bebeğinin bakıcısıyla birlikte annesini de dövdüğü iddia edilen Meral Kaplan 2. Sayfa’ya konuştu

Annesini, kardeşini ve bebeğinin bakıcısını dövdüğü iddia edilen oyuncu Meral Kaplan kendisini savundu… Olay anının görüntüleri ortaya çıkarılan Meral Kaplan, katıldığı magazin programında yaptığı açıklama sırasında gözyaşlarına boğuldu. Kaplan,  “Görüntülerde sinir krizi geçiriyordum, annemle kardeşim beni sakinleştirmek için tutuyorlardı kesinlikle vurmadım.” diye konuştu.

MERAL KAPLAN 2. SAYFA’YA KONUŞTU

Oyuncu Meral Kaplan, geçtiğimiz yıl bebeğinin bakıcısı darafından darp edildiğini söyleyerek şikayetçi olmuştu. Olayın ardından dün Kaplan’ın darp edildiği değil şiddet uyguladığı ve sinir krizi geçirdiği iddia edilen görüntüler ortaya çıktı. Olaydan sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Kaplan, ablasına ve annesine kesinlikle vurmadığını görüntülerde sinir krizi geçirdiğini anlattı.

“GÖRÜNTÜLERDE SİNİR KRİZİ GEÇİRİYORDUM”

Görüntülerde ablasına ve annesine şiddet uyguladığı iddia edilen Meral Kaplan, katıldığı programda gözyaşlarına boğularak şunları söyledi: “Orada sinir boşalması oldu. Sinir krizi geçirdim. O görüntüler kesilen görüntüler. Bu olaydan bir ay önce sap tarafımda uyuşmalar oluyordu. Seçkin’de yanımdaydı beyin kanaması inme olduğu ortaya çıktı. Tüp bebek yaptırdığım için ilaçları kullanamadım. Bir ay boyunca kurdeşen döktüm. Evde kortizon tedavisi görüyordum. Boşanmak istedim, eşim beni ikna etti tatile gittik.

“10 YILDIR BERABER ÇALIŞIYORUZ”

Bakıcımız 10 senedir bizimle. Bir şey isterken bile ‘Getirir misin’ diye hitap ederdim ben onu annem olarak gördüm. Bu konuyla yüzleşmek istemiyordum tehdit ve şantaj alıyordum zaten. Bakıcım eve gelen temizlikçi kadınlarla sürekli kavga ediyordu bir gün gelen kadınla bıçaklı kavga etti eşimde müdahale etmiyordu. Bende ‘bu kadına karşı bir kozun mu vardı da kovmuyorsun’ diye sordum.

“DOĞUMDAN SONRA EŞİMLE KARI-KOCA HAYATIMIZ BİTTİ”

Eşimin odasına gidip benim hakkında sürekli konuşup, dolduruyordu. Eşimin eski eşiyle de aynı evde kalmış bu bakıcı. Meğer orada bana yapılan bir şey varmış. Doğumdan sonra sürekli eşimle kavga ediyorduk karı koca hayatımız yoktu. Doğuma 1 hafta kala başka bir kadınla mesajlarını yakaladım. İkimizde de suç vardır tabi ki de.

“GÖRÜNTÜLER BİLİRKİŞİ TARAFINDAN İNCELENDİ”

Show haberi de mahkemeye vereceğim. Nasıl annemi kardeşimi dövmüşüm. Aslında herkes benim üzerime çullanıyor. Bilirkişi tarafından bu görüntüler incelendi zaten.

“EŞİM EVE SES DİNLEME CİHAZI KOYDURMUŞ”

Bu görüntüleri boşanmak üzere olduğum eşim verdi. Hatta evime gizli ses dinleme cihazı falan koymuş. Olaydan sonra yattım uyandım kadın hala bizim evdeydi. Üst kata çıktım eşime ‘neden hala burada’ diye sordum. Oda ‘ben sizi barıştıracağım’ dedi.

İşte Meral Kaplan’ın Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programındaki açıklamaları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu