Sinema

Beğenilmeyen Netflix filmi, Dilan Çiçek Deniz’i IMDB’de birinci sıraya taşıdı

Dilan Çiçek Deniz, dünyanın ünlü sinema veri tabanı Imdb’nin sıralama listesi Star Metre’de Netflix yapımı “Yarına Tek Bilet” filmindeki rolüyle birinci sıraya yerleşti. Film genel olarak sosyal medya kullanıcıları ve otoriteler için hayal kırıklığına neden olmuştu.

‘Yarına Tek Bilet’ adlı filmde başrolde yer alan Dilan Çiçek Deniz, IMDB’nin ilk sırasına yerleşti. Genç oyuncu, sinema veri tabanı IMDB’nin kullanıcılar tarafından verilen puan ve arama sıklıklarına göre belirlenen Star Metre adlı sıralama listesinde Türkiye’de birinci sıraya oturdu.

İsveç filmi ‘How Stop a Wedding’ten uyarlanan, Ozan Açıktan’ın yönettiği filmdeki Leyla karakterindeki oyunculuğuyla eleştirmenlerden olumlu not alan Dilan, bu haftaki dünya sıralamasında 11 milyon kişi arasında 1263. oldu. Türkiye listesinde Metin Akdülger ikinci, Can Yaman üçüncü oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu