Yerli Dizi

Behzat Ç. ilk bölümü için artık gün sayıyor

Yaklaşık 6 yıllık aranın ardından ekranlara geri dönmeye hazırlanan ekranların fenomen dizisi bu kez faklı bir adresten sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.  Behzat Ç.’nin Blu TV’den yayınlanacak olan yeni bölüm tarihi belli oldu. İşte dizinin hayranları tarafından merakla beklenen Behzat Ç.’nin geri dönüş tarihi…

BEHZAT Ç 25 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Türk televizyonlarının unutulmaz dizilerinden biri olan Behzat Ç. yıllar sonra geri dönüyor. BluTV’de izleyenlerin karşısına çıkacak olan Behzat Ç.’nin yayın tarihi de belli oldu. Başlaması merakla beklenen Behzat Ç.’nin 25 Temmuz’da yayına başlayacağı açıklandı.

Behzat Ç.’nin yeni sezon geri dönüş tarihi belli oldu. Yeni sezonuyla internet üzerinden yayın yapan bir platformda izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Behzat Ç., 25 Temmuz Perşembe günü izleyicisiyle buluşacak…

BEHZAT Ç.’DE KİMLER ROL ALACAK?

Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in üstlendiği “Behzat Ç.”, oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder ve Ege Aydan gibi isimlere yer vermeye devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu