Sinema

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Star’da

Emrah Serbes’in Son Hafriyat adlı romanından esinlenilerek hazırlanan filmde Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Canan Ergüder, Ege Aydan ve Tardu Flordun rol aldı.

Behzat Ç. Seni Kalbime Gödüm adlı film 19 Şubat Perşembe akşamı Liverpool-Beşiktaş Avrupa UEFA ligi maçından sonra Star’da ekrana gelecek.

Behzat Ç. dizisi yayınlandığı tarihlerde oldukça ses getirmiş ve oldukça özel bir dizi projesi olarak Türk dizi tarihinde yerini almıştı.

Filmin konusu:

Yapılan bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar. Tabutun içinde yaşlı bir kadın vardır. Yapılan ilk incelemede kadının canlı canlı gömüldüğü ortaya çıkar. Hayata karşı işlenen suçlar uzmanı Behzat Ç., ilk defa böyle bir cinayet ile karşılaşmaktadır. Yaşlı kadının neden bu biçimde öldürülmüş olabileceğine ilk başta bir anlam verilemez. Yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. Behzat Ç. emekli polisi araştırmaya başladıkça bir takım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir. Behzat Ç., Harun, Hayalet ve Akbaba’dan oluşan ekibiyle Ankara’yı didik didik ederek Red Kit’in suç ortakları olan Gorbaçov Hasan ve Pembo’ya ulaşmaya çalışır. Olay Yeri İnceleme Şubesi’nin genç komiserlerden Songül de bu olayda onlara yardımcı olmaktadır. Bu esnada şüpheli tavırlarıyla dikkat çeken bir görgü tanığına ulaşırlar.

Yayın Günü: 19 Şubat Perşembe
Yayın Saati: 00.00
BEHZAT Ç. SENİ KALBİME GÖMDÜM

Yönetmen : Serdar Akar
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Hazal Kaya, Rıza Kocaoğlu, Tardu Flordun
Türü: Aksiyon, polisiye
Yapım Yılı: 2011- Türkiye

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu