Medya

Behzat Uygur’un Posta gazetesindeki röportajına Tuba Ünsal’dan başlık itirazı!

Ünlü sunucu-oyuncu Behzat Uygur, Posta gazetesinde röportajlarına başladı. Oyuncu Tuba Ünsal ile röportaj yapan Behzat uygur’un röportajında kullanılan başlığa Tuba Ünsal’dan itiraz geldi. Tuba Ünsal, Instagram hesabından Behzat Uygur’un kendisiyle yaptığı röportajda başlıkta kullanılan ifadenin tam doğruyu yansıtmadığını açıkladı.

TUBA ÜNSAL’DAN BAŞLIK İTİRAZI

Behzat Uygur’un, “İki lafın belini kıralım” konseptiyle Posta gazetesinde başladığı röportajların bu kez konuğu Tuba Ünsal’dı. Tuba Ünsal, gazetede kullanılan”Özgür bir evliliğim var” başlığına itiraz etti. Tuba Ünsal, daha fazla dikkat çekmek ve biraz daha fazla gazete satabilmek adına yapılan bir tür editoryal mühendisliğe yaptığı itirazı sosyal medya hesabından dile getirdi.

Behzat Uygur’un Tuba Ünsal’la yaptığı röportajda editörlerin gadrine uğradığı tahmin ediliyor.

Tuba Ünsal’ın röportajla ilgili açıklaması şöyle:

“Gazetenin ana başlığı yukardaki, halbuki bana sorulan soruya verdiğim cevap aşağıdaki..Sonuç senden sadece iki üç gazete daha fazla sattırmak için yaratılan bambaşka bir kimlik. Güya Özgür bir evliliğim var demişim, çekilmeye çalışılan yer basit, çirkin, avam…Sistem böyle ve bunu kabul etmeyi reddediyorum. Sevgili Behzat Uygur güzel sohbetimiz için çok teşekkürler, başlık trajedisine kurban gitsek de sizinle oturup iki lafın belini kırmak güzeldi. ❤️ ”

HABER: BERNA KAYA-MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu