Yerli Dizi

beIN Connect’te yayınlanacağı açıklanan Babil dizisinden kötü haber

Ay Yapım’ın yapımcılığında Digiturk’ün beIN Connect platformunda seyirciyle buluşacağı açıklanan Babil dizisiyle ilgili flaş gelişme…Güçlü kadrosuyla dikkat çeken diziden kötü haber geldi.

BABİL DİZİSİ beIN CONNECT’TE YAYINLANMAYACAK

Daha önce DigiTürk’ün beIN Connect kanalında yayınlanacağı açıklanan, başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı Babil dizisinde beklenmedik sürpriz yaşandı. Kanal ve yapımcı şirket, yaptıkları yazılı açıklamayla projenin söz konusu kanalda yayınlanmayacağını duyurdu.

İşte, beIN Media Group ve Ay Yapım’ın tarafından yapılan ortak açıklama:


“beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım olarak aldığımız ortak kararla “Babil” dizisinin beINCONNECT Platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Her iki kuruluş açısından da yayın takvimiyle ilgili değişen zamanlamaların taraflara uymaması sebebiyle yapılan anlaşmayı maalesef karşılıklı olarak sona erdirmiş bulunmaktayız.

beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım farklı ve yeni projelerde iş birlikteliklerine devam edecektir.

Saygılarımızla;
beIN MEDIA GROUP & Ay Yapım”

Dizinin başka bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı konusu ise belirsizliğini koruyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu