Televizyon

beIN Medya, Digitürk’teki iki kanalın TV yayınını kapattı

beIN Media Group’tan flaş karar… Platformdan  iki film kanalı beIN Movies Comedy ve beIN Movies Festival kanallarıyla ilgili ilginç hamle geldi. İki kanalını televizyon yayınını kapatan beIN Media, bu kanallarda yayınlanan filmlerin beIN Connect uygulamasından ulaşılabileceğini duyurdu.

İKİ KANALIN TV YAYININI KAPATTI

Digiturk’u satın aldıktan sonra birçok yeniliğe giden beIN Media Group, beIN Movies Comedy ve beIN Movies Festival kanallarını, 1 aralık itibariyle platformdan çıkarıldığını, buradaki filmlerin beIN Connect uygulamasından yayınlanacağını açıkladı.

beIN CONNECT ÜZERİNDEN SUNULACAK

beIN Media’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2019 planlamamız çerçevesinde, önemli yatırımlar yaptığımız ve içerik yelpazezisini her geçen gün daha da genişlettiğimiz beIN Connect uygulamamız önemli bir yer tutuyor.

Bu kapsamda 1 Aralık 2018 itibariyle platformumuzdan ayrılacak olan beIN Movies Comedy ve beIN Movies Festival kanalları zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunulan 15.000’e yakın içeriği dilediğiniz zaman dört ayrı ekrandan ulaşabileceğiniz beIN Connect üzerinden sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu kapsamda 1 Aralık itibari ile;

İçeriklere beIN Connect üzerinden Festival ve Komedi kategorileri ile erişebilecek. Her Pazartesi, beIN Movies Stars’da Komedi Starları kuşağı olacak.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

3 Yorum

  1. aboneye hiçbir bildirimde bulunmadan iki film kanalını yayından çıkarmanız yanlış

  2. Bu iki kanalın kapatılması çok olumsuz, çünkü Digitürk’te çıkarılan ve kapatılan kanal sayısında bir artış, ve kalite ve film çeşitleri konusunda ise bir gerileme söz konusu. Comedy ve Festival kanalların kapatılması dışında, MGM Classic, Sundance, vs. kanalların çıkarılması ve Digitürk kanallarında sıklıkla aynı filmlerin gösterilmesi, başlıca olumsuz konular. Ayrıca Digitürk’ün abonelere kanal kapatma veya çıkarma konusunda bir bildirimde dahi bulunmaması, her ay ücret ödeyen abonelere karşı bir saygısızlıktır. Digitürk son derece etik yoksunu ve gayriciddi.

  3. Acikcasi temmuz 2001 den beri uyesi oldugum Digitürk’ün bein Movies Festival kanalini platformdan almasini Digitürk’ün yaptigi en büyük hata olarak yorumluyorum.Cünkü O kanali cok severek kendi akisinda izliyordum:( benim icin 1 numarali favori idi:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu