Televizyon

beIN Sports eski hakem Selçuk Dereli ile yaptığı anlaşmayı iptal etti… Twitter’da Burhan Kuzu ve Selçuk Dereli polemiği

Eski hakem Selçuk Dereli’nin beIN Sports’ta Süper Lig maçlarındaki pozisyonları yorumlamak üzere anlaşmaya varıldığı haberinin ardından sıcak gelişme yaşandı. beIN Sports Selçuk Dereli ile imzalanan anlaşmayı iptal etti.

AK Partili Burhan Kuzu, sosyal medya hesabından Selçuk Dereli ile ilgili alınan anlaşmayı iptali kararı dolayısıyla beIN Sports yöneticilerini tebrik ettiğini yazdı.

Kuzu, açıklamasında “beIN Sports, hakemlik yaptığı dönemde FETÖ’den aldığı talimatlarla kararlar veren ve milyonlarda taraftarın tepkisiyle karşılanan Selçuk Dereli ile yeni sezonda yorumculuk anlaşmasını iptal etti. Büyük bir faciadan dönüldü, tebrikler beIN Sports.” ifadesine yer verdi.

Selçuk Dereli de konuyla ilgili Burhan Kuzu’nun paylaşımına cevap verdi. Dereli, sosyal medya Twitter hesabından “Eğer bu ithamını kanıtlamazsan müfterisin!” diye yazdı.

Selçuk Dereli, beIn Sports ile imzaladığı anlaşma ile ilgili olarak da şu açıklamayı yaptı:

“beinSPORTS’la dün itibariyle yapmayı planladığımız programlar yayıncı kuruluşun ‘bu sezon hakem programı yapmayacağını’ bugün tarafıma bildirmesi üzerine iptal olmuştur!”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu