Spor

beIN Sports’ta karantina şoku…Hangi isimler ekrana çıkamadı?

beIN Sports’ta aralarında sunucu-spiker Güntekin Onay’ın da bulunduğu birçok isim hafta sonu programlarında yer almadı. Bu isimler arasında futbol yorumcuları Önder Özen, Mustafa Doğan, İlker Yağcıoğlu, Tugay Kerimoğlu ve Seyhan Şaşko da vardı. Koronavirüs testi pozitif çıkan bir kişi ile temas ettikleri için bu isimlerin hafta sonunu karantinada geçirdiği ve programlara çıkamadığı öğrenildi.

beIN Sports’ta hafta sonu maçlarını yorumcular eşliğinde sunan Güntekin Onay, bu hafta sonu programlarda yer almadı. Sosyal medyada Onay’ın bu hafta yayına katılmaması merak konusu oldu ve çeşitli söylentilere yol açtı.

5 GÜNLÜK KARANTİNA

Güntekin Onay’ın yerine daha çok basketbol maçlarını anlatmasıyla tanınan İsmail Şenol moderatörlük yaptı. Onay ve ekip arkadaşları Önder Özen, Mustafa Doğan, İlker Yağcıoğlu, Tugay Kerimoğlu ve Seyhan Şaşko koronavirüs testi pozitif çıkan bir kişi ile temas ettikleri için bu hafta sonunu karantinada geçirdi. Onay ve yorumcular 5 günlük karantinanın ardından testlerinin negatif çıkması durumunda yeniden görevlerine dönecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu