Medya

beIN Sports’ta üst düzey deprem!

 beIN Sports’ta sular durulmuyor. Kanalda yine üst düzey bir yönetici ile yollar ayrıldı. Şansal Büyüka’nın yakın çalışma arkadaşı ve kanalda  Lig TV’de Haber Müdürlüğü görevini yürüten Aybars Hünalp’in görevine son verildi.
2000 yılında kurulan Lig TV’nin önde gelen isimlerinden birisi olan Aybars Hünalp; Ferhan Tezcan, Can Tanrıyar ve Sedat Kaya ile birlikte Şansal Büyüka’nın yakın çalışma arkadaşlarından birisiydi.

ŞANSAL BÜYÜKA YANLIZLAŞIYOR

Bir dönem reytingleri alt üst eden Televole programının popüler bölümü ‘siyasileri’ hazırlayan Aybars Hünalp, Maraton ekibinin Show TV’den ayrılma sürecinde Show TV’de kalmış ve uzun yıllar bu kanalın spor müdürü olarak görev almıştı.

Altı yıl önce Lig TV’ye Haber Müdürü olarak dönen Aybars Hünalp, medyanın sevilen isimlerinden biriydi ve güçlü ilişkileriyle kanalın medyadaki algısının oluşturulmasında da önemli rol oynadı.

Geçtiğimiz aylarda Murat Açıkgöz, Mehmet Özkan ve Pınar Argun gibi Şansal Büyüka’nın ekibindeki isimlerin işine son verilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu