Medya

beIN Sports’tan ayrılan Ercan Taner’in yeni adresi belli oldu

Liglerin başlayacağının açıklanmasının ardından beIN Sports ile yollarını ayırdığını duyuran ünlü sunucu-spiker Ercan Taner’in yeni adresi belli oldu. Taner, sosyal medya Twitter’dan yaptığı paylaşımla yola Socrates Dergi ile devam edeceğini açıkladı.

SALGININ DEVAM ETTİĞİNİ İLERİ SÜREREK beIN SPORTS’TAN AYRILMIŞTI

Ercan Taner, TFF’nin ligleri başlatacağını duyurmasının ardından çok konuşulacak bir yazıya imza atmıştı. Taner, Büyük risk! başlıklı yazısında bu işte olmayacağını belirtmişti. Yazının birkaç gün sonrasında beIN Sports’ta ayrıldığını duyuran Taner, yeni adresinin Socrates Dergi olacağını açıkladı.

8 Mayıs tarihinde kaleme aldığı Büyük Risk! başlıklı yazının ardından destek gören Ercan Taner’in 17 Mayıs’taki yazısı ise eleştirilere sebep olmuştu. Türkiye’de futbolun başlamasını eleştiren ama Almanya’da futbolun başlamasını öven Taner’e sosyal medyadan tepkiler yağmıştı. Ercan Taner’in 17 Mayıs’ta eleştirilere sebep olan “Meydan Okumak” başlıklı yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Ercan Taner: “Yola Socrates’le Devam Ediyorum”

TRT, TRT Spor, NTV, NTV Spor, Lig TV, beIN Sports ve daha birçok kanalda gerek spikerlik gerekse program sunuculuğu yapan Ercan Taner, yeni adresini Twitter üzerinden açıkladı. Socrates Dergi Youtube kanalında olacağını “yola Socrates’le devam ediyorum” şeklinde yaptığı paylaşımla takipçilerine iletti.

beIN Sports’a veda ettiğini duyurmuştu

Ercan Taner, Mayıs ayında liglerin başlayacağının duyurulmasından sonra “Ailemden iki kişi koronavirüs tedavisi gördü. Biri yoğun bakımda tedavi gördü. Ne çektiklerini biliyorum. Eşimin kronik rahatsızlığı var. Ne yapacağım yani, stattan stata koşup her riske girip maç mı anlatacağım? Tabii ki hayır” demiş ve sonrasında beIN’den ayrılmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu