Medya

beIN Sport’ta Şansal Büyüka giderek yalnızlaşıyor

Lig TV’nin medya devi beIN MEDIA tarafından satın alındıktan sonra yola beIN Sports olarak devam eden kanalında sular durulmuyor. Yeni bir yapılanma sürecine giren beIN Sports’ta kanalda önemli görevler icra eden isimlerle vedalara yaşanıyor. 2017’ye hızlı bir giriş yapan kanal, İsmail Şenol, Gökmen Özdemir gibi isimleri kadrosuna katmıştı. Şimdilerde beIN Sports’ta önemli isimlerle   ayrılıklar başladı. Murat Açıkgöz’den sonra şimdi de Pınar Argun ve Mehmet Özkan’la yollar ayrılıyor.

ŞANSAL BÜYÜKA’NIN GÜVENDİĞİ MURAT AÇIKGÖZ GÖNDERİLDİ

Lig TV’nin kuruluşundan beri kurumda olan programlar müdürü Murat Açıkgözoğlu genel baskılar üzerine emekliye ayrılmaya karar vermiş ve önceki gün arkadaşları ile vedalaşarak ayrılmıştı.

MEHMET ÖZKAN VE PINAR ARGUN DA GİTTİ

Açıkgözoğlu’nun ardından Pınar Argun da emekliliğini istedi ve avukatı aracılığı ile durumu yönetime bildirdi. Katarlı yeni patronajın, Mehmet Özkan’la çalışmak istemediği ve yönetici pozisyonundaki bu ismin de vedalaştığı öğrenildi.

ŞANSAL BÜYÜKA’NIN EKİBİ TASFİYE EDİLİYOR

beIn Sports adıyla birlikte kanalda hızlı bir değişim dönüşüm sürecine girilirken Büyüka’nın en güvendiği isimlerle yolların ayrılması akıllara tasfiye olgusunu getiriyor. Büyüka’nın giderek yalnızlaştığı ifade edilirken tasfiyenin kendisine ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu