Yerli Dizi

Bekir Bozdağ’dan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin uygulayıcı yapımcısına geçmiş olsun ziyareti

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ’nün darbe girişimi sırasında yaralanan gazileri tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederken, aynı hastanede tedavi gören ATV’de yayınlanan Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizinin uygulayıcı yapımcısı Erdoğan Sevinç’i de ziyaret etti.

 

Şimdiye kadar, “Huzur Sokağı” dizisi “Bizim Hikâye” sinema filmi gibi birçok başarılı projenin uygulayıcı yapımcılığını yapmış olan ve şu anda atv’den ekranlara gelen Kertenkele “Yeniden Doğuş”dizisinin uygulayıcı yapımcısını ziyaret eden Bakan Bozdağ, Erdoğan Sevinç ve Deniz Ayyıldız’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bakan Bozdağ, yanında bulunan bakanlıktaki diğer yetkililerle, Liv Hospital Hastanesi’nde beyin kanaması rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören “Kertenkele” dizisinin uygulayıcı yapımcısı Erdoğan Sevinç’in odasında bulunan basın danışmanı Deniz Ayyıldız ve senarist Hakan Kandal’la dizi hakkında uzun uzun sohbet etti.Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisini beğenerek seyrettiğini belirten Bakan Bozdağ yeni bölümleri merakla beklediğini ve yeni bölümlerinde neler olacağını sordu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağla birlikte Erdoğan Sevinç, Deniz Ayyıldız ve Hakan Kandal, komedi ve eğlencenin yanı sıra kötülerin büyük yıkımlar bıraktığı bir dünyada, kahraman karakterlerin insanları nasıl korumaya çalıştığını fantastik bir dille anlatan dizi hakkında uzunca bir sohbet gerçekleştirdi.

Ayyıldız’lı Adam karakterinin de konuşulduğu sohbet esnasında dizide önemli yer tutan cami sahneleriyle ilgili de konuşuldu.

Ayrıca, sohbette 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişiminde güçlü Türk milletinin duruşunun da konu edildiği haber veriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu