Yerli Dizi

Belçim Bilgin Kanal D’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin’in yeni dizi projesi belli oldu. Ünlü oyuncu, bundan böyle Kanal D’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.Kanal D’de yayınlanan Hekimoğlu’na transfer olan Belçim Bilgin’in yanı sıra Güven Kıraç’ın da dizide boy göstereceği haber veriliyor. Öte yandan Belçim Bilgin’in Hekimoğlu dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli oldu.

BELÇİM BİLGİN HEKİMOĞLU’NDA

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’in üstlendiği, kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı Hekimoğlu’nun oyuncu kadrosuna Belçim Bilgin de dahil oldu.

HEKİMOĞLU’NUN ESKİ EŞİ GELİYOR

Belçim Bilgin, dizide Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi, Orhan’ın ise yakın arkadaşı Selin karakterini canlandıracak. Bilgin’in diziye 11. bölümde katılması bekleniyor.

GÜVEN KIRAÇ DA HEKİMOĞLU DİZİSİNDE

Usta oyuncu Güven Kıraç da Hekimoğlu’na yeni bölümde hastanenin yeni yönetim kurulu başkanı Vahap Ergün rolüyle katılıyor. Yeni bölümde Güven Kıraç’ın canlandıracağı Vahap Ergün karakteri dengeleri değiştirecek. Hastanenin yeni yönetim kurulu başkanı olan Vahap Ergün ile Dr. Ateş Hekimoğlu arasında soğuk rüzgarlar esecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu