Yerli Dizi

Belçim Bilgin Kördüğüm’den neden ayrıldı?

Yeni sezona başlayan Fox TV’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de şok gelişme… Dizinin başrol oyuncusu Belçim Bilgin, dün akşam 27. bölümü yayınlanan Kördüğüm’den ayrıldığını açıkladı. Sosyal medya hesabından ayrılığı ile ilgili açıklama yapan Belçim Bilgin, Kördüğüm’den neden ayrıldığı ile ilgili detay vermemesi dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun senaryo gereği mi yoksa başka bir proje için mi diziden ayrıldığı anlaşılamadı.

BELÇİM BİLGİN KÖRDÜĞÜM’DEN NEDEN AYRILDI?

Belçim Bilgin, Instagram hesabından ayrılığı ile ilgili yaptığı paylaşımda: ” Birlikte çok şey yaşadık; kızdık, güldük, sinirlendik muhattabını bilmeden…, Ağladık, eğlendik,düşledik, hayal kırıklığına uğradık, çok güzel yemek saati sohbetlerimiz oldu, sevdik birbirimizi, inandık! Büyüdük!…Hep daha iyiyi, daha gerçeği düşledik… Şimdi Naz’sız,bensiz devam edecek yoluna Kördüğüm..” diye yazdı.

KÖRDÜĞÜM’ÜN YAPIMCILARINA TEŞEKKÜR ETMEDİ

Belçim Bilgin, yönetmen ve yapım ekibine tek tek ismen teşekkür ederken dizinin yapımcılığını Endemol Türkiye adına üstlenen Hakan Eren ve Gökhan Tatarer’e teşekkür etmemesi ve sadece “sevgili yapım şirketimiz” ibaresini kullanması manidar bulundu. Buna karşın Hakan Eren, sosyal medya hesabından Belçim Bilgin’e teşekkür etti.

Ekip arkadaşlarına veda eden Belçim Bilgin’in Kördüğüm’den ayrılma nedeninin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu