Televizyon

Ben Bilmem Eşim Bilir’e iki yeni sunucu

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan ve Kanal D’de ekrana gelen Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni sunucuları belli oldu. İlker Ayrık’ın Star’la anlaşmasının ardından ilgiyle izlenen yarışmayı kimin sunacağı merak ediliyordu.

İlgi ile izlenen program Ben Bilmem Eşim Bilir’i artık bir değil iki isim sunacak. Kanal D’de öğlen haber bültenini sunan haber spikeri Şule Zeybek yarışmanın iki sunucusundan biri oldu. Şule Zeybek, yarışmada ünlü oyuncu Ufuk Özkan’a eşlik edecek.

Haberi, Posta Gazetesi’nden Mesut Yar duyurdu. Yar;  ‘Ben Bilmem Eşim Bilir Sürprizi’ başlıklı yazısında: “Hazırlığı aylar süren ve yeni içeriğiyle iddialı geleceği netleşen ‘Ben Bilmem Eşim Bilir‘ isimli Yarışmanın formatı da sunucuları da netleşti. Yarışmanın ana sunucusu hafta sonları prime time kuşağında ekrana çıkacak oyuncu Ufuk Özkan olacak. Ev içi yarışmalarda da trafiği Kanal D öğle haberi kuşağından tanıdığımız Şule Zeybek yönetecek.” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu