Müzik

Ben Fero Kimdir?

Ben Fero

Son zamanların en çok dinlenen ve adı geçen rapçilerinden Ben Fero’nun gerçek kimliği ve hit şarkıları için bizi takip edebilirsiniz.

Aslen Trabzonlu, Almanya’da Doğdu

25 Şubat 1991 yılında doğan Ben Fero’nun annesi Sivaslı, babası ise Trabzonludur. Ancak kendisi Almanya’da doğmuştur. Ben Fero olarak bildiğimiz meşhur rapçinin asıl adı ise; Ferhat Yılmazdır.

8 Yaşında Müzikle Tanıştı

8 yaşından beri müziğe özellikle de rap şarkılarına ilgi duyan Ben Fero’yu rape alıştıran Tupac olmuş. Onu dinleyerek rap müziğinin aşığı haline gelen Fero, 1994 yılında Türkiye’ye gelip İzmir’de yaşamaya başlamıştır.

2018 Yılında Kendisini Rap Severlere Tanıttı

Rap dünyasına 2018 yılında giriş yapan başarılı şarkıcı Ben Fero; Mahallemizdeki Esmer isimli şarkısıyla gündeme oturmuştur. Ancak çıkardığı bu şarkıyla şuandaki gibi bir popülerlik elde edememiştir. Yine de rap sevenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yine aynı sene içerisinde bir şarkı daha çıkararak Kimlerdensin şarkısıyla kendisini unutturmamaya çalışmıştır. Ben Fero Demet Akalın indir

2018 Yılında Spotify’de En Çok Dinlenen Şarkısı Vardı

Hayatını müziğe adamaya karar veren Ben Fero, özel yaşamı dahil tamamını müzik için yok saymıştır. Daha sonra bir şarkı daha çıkararak 3 2 1 ismini verdiği çalışmasıyla en çok dinlenen kişi olmayı başarmıştır. Spotify’den en çok dinlenen şarkılar içerisinde 3 2 1 Ben Fero şarkısı bulunuyordu. Daha fazlası için önerdiğimiz adres Ben Fero Mp3 indir kaliteden şaşmayın.

2019 Yılında Orman Kanunları Albümü ile Zirveyi Gördü

Az önce bahsettiğimiz tüm şarkılarını ekleyip yeni şarkılarla beraber Orman Kanunları albümünü 2019 yılında piyasaya sundu. Albümdeki bulunan tüm şarkılar en çok dinlenenler listesinde yer almayı başardı. Özellikle Biladerim ve Demet Akalın şarkısıyla sadece rap sevenleri değil; herkesin gönlünü çalmış oldu. Özellikle kulüplerde ve otellerde en çok çalınan şarkılar arasına girerek başarısını gösterdi.

Kaynak: Mp3 indir

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu