Yerli Dizi

BEN ONU ÇOK SEVDİM’İN AKIBETİ MEÇHUL

ATV’de Adnan Menderes döneminin anlatıldığı ”Ben Onu Çok Sevdim” dizisi reytingleri düşük olduğu için 13. bölümde final yapacağı iddia edildi.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay ve İdil Fırat gibi isimlerin yer aldığı ’Ben Onu Çok Sevdim’ dizisi sezona oldukça iddialı girmiş sonrasında ise izlenme oranları olarak hayal kırıklığı yaratmıştı.

Dizinin ekrana geleceği son bölümlerde hikaye tamamen Adnan Menderes yani Mehmet Aslantuğ üzerine kurulu olacağı için kadın oyuncularla yollarını ayrıldığı haber veriliyor.. Bu nedenle İdil Fırat ve Birce Akalay diziden ayrılmışlardı.

Bu arada dizinin resmi Twitter hesabından  ” Sosyal medyadaki ‘Ben Onu Çok Sevdim erken final yapıyor’ şeklindeki yorumlar tamamen asılsızdır. Dizimiz tüm heyacanıyla devam ediyor.” açıklamasına yer verildi.

Daha önce yapılan açıklamada 5 Kasım’da yeni bölümün yayınlanacağı söylenmiş ve akışta yer almıştı. Ancak Ben Onu Çok Sevdim’in yeni bölümü yayınlanmadı. Salı akşamı Kaçak dizisinin yeni bölümü yayınlanmış ardından da tekrarı girmişti.

Dizinin akıbetinin ne olacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu