Müzik

Bengü ve Demet Özdemir “Hodri Meydan” şarkısın klibinde

Sevilen yorumu ve ve şarkılarıyla pop müzük dünyasının önemli isimlerinden Bengü, Hodri Meydan adlı single çalışmasıyla gündemde. Bengü’nün yeni şarkısının klibindeki sürprizi ise sevilen oyuncu Demet Özdemir oldu.

Sözleri Deniz Erten, müziği ve düzenlemesi Erdem Kınay’a ait Hodri Meydan şarkısının klip yönetmenliğini son dönemde adından sıkça söz ettiren Gülşen Aybaba yaptı.

Bengü’nün dantelli transparan kostümüyle dikkat çektiği  klipte bambaşka bir kimliği canlandırıyor.

Hodri Meydan şarkısı ve klibi kısa sürede sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı.

demet-ozdemir-bengu-hodri-meydan-klibi

HODRİ MEYDAN’IN KLİBİNDE DEMET ÖZDEMİR SÜRPRİZİ

Adeta Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden sahnelerin yer aldığı dizide Bengü’ye genç ve başarılı oyuncu Demet Özdemir de eşlik ediyor. Klipte Bengü ve Demet Özdemir, düşmanlarına karşı birlikte hareket eden ikiliyi canlandırıyor. İki isim de ekranda bugüne kadar göründüklerinden çok farklı kimliklerle geliyor. Klibi izleyenler adeta Kurtlar Vadisi Pusu sahneleri izledikleri konusunda hemfikirler.

Klip ilginç konseptiyle sosyal medyada dikkat çeken konu başlıklarından oldu. Yaklaşık iki gün önce youtube’dan paylaşılan video aradan kısa bir süre geçmesine rağmen 500 bin’den fazla izlendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu