Yerli Dizi

Beni Affet dizisi yeni bölümlerle yine Star TV’de..

“Beni Affet” dizisi yeni bölümleri ile hafta içi her gün 16.50’de Star TV’de…

Ana haber öncesi yayınlanan “Beni Affet”hafta içi her gün Star’da ekrana gelmeye devam edecek. Ankara’da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi başarılı tiyatroculardan oluşuyor.

İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini Şevval Sam seslendiriyor.

367.Bölüm

Kemal Efsun’u konuşturabilecek mi?
Bahar’la birlikte Efsun’un hayatına dair önemli bilgilere ulaşan Kemal, bu bilgiler ışığında Efsun’u bulmak için yola koyulur. O’nu bir mezarın başında bulan Kemal, Berat adına çalıştığını düşündüğü Efsun’u yakalayarak konuşturabilecek midir? Serbest bırakılan Berat ise Kürşat’ın asıl amacını öğrenmek için yakasına yapışır. Kürşat, intikam planının içinde başından beri Bahar’ın da olduğunu Berat’a itiraf edecek midir?

Zühre için çember daralıyor…
Karısı Suzan’a attığı iftira sebebiyle Zühre’den hesap sormaya gelen Harun, Cüneyt’in Tunç’la ilgili gerçekleri öğrendiğini söyler. Çemberin hızla daraldığını anlayan Zühre, Harun’la konuşurken kime yakalanacaktır?

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu