Yerli Dizi

Beni Affet’de soluklar kesildi!… Nazire ölüyor mu, yaşayacak mı?

Banu ile Borisinin yaşak aşkına istemeden şahit olan Nazire bunun bedelini canıyla mı ödeyecek? Hain plan sonucunda hastaneye kalırılan Nazire yaşam mücadelesi veriyor. Yaman ile Feride ise Nazire’nin yaşaması için ellerinden geleni yaparlar. Feride, Banu’nun bu işte parmağı olduğundan emindir ama isptlayamaz.

Beni Affet’in 1187. bölümünde heyecan yine dorukta. Dün Beni Affet’de neler yaşandı? 1186. Bölüm
Feride ve Yaman, Nazire için elinden geleni yaparlar. Nazire, hastanede ölümle pençeleşir. Feride ve Yaman ise Nazire’nin kurtulması için elinden geleni yapar. Ancak doktorlar Nazire için umutlu konuşmaz. Tüm okları üzerinde hisseden Banu tedirgin bir bekleyiş içerisindedir. Sıla ise Osman’ın verdiği görevle Filiz’in yanındadır. Fakat Sıla evde ipucu ararken, Filiz ona yeni oyunlar oynar.

Sevgi, Selçuk’un halasına verdiğin ilacın içeriğini öğrenmek için sabırsızlanır. Öte yandan Selçuk yasa dışı olan ilaçları aldırmak için Sevgi’yi kullanır. Sevgi daha sonra başına büyük dert açacak olan bu durumun fakında değildir. Sabah Mahir’in yanında uyanan Kader allak bullak olur. Yiğit’in de gelmesiyle arada kalan Kader, bir kararın eşiğindedir. Ceylan ve Alper ise Neriman’ın dükkânında soygun hazırlığındayken beklenmeyen bir misafirleri gelir.

Beni Affet hafta içi her gün Star TV ekranlarında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu