Yerli Dizi

Beni Affet’in yeni bölümünde Kemal, Gülsüm’ü bulabilecek mi?

Star’da yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet 29 Haziran Çarşamba günü saat 17:00’de 1010. bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizi Beni Affet’in yeni bölümünde neler olacak? İşte dizinin yeni bölümünden detaylar…

Başrollerini Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı Beni Affet, yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

BENİ AFFET 1010. BÖLÜMÜN KONUSU:

Kemal, Gülsüm’ü bulabilecek mi?
Tekin’e pusu kuran Kemal, onu takip eder ve sonunda Gülsüm’ü bulmayı başarır. Aklı Kemal’de olan Bahar, Umut ve Elif’in nikahlarını ertelememeleri için onları ikna eder. Kader bebeğini kaybettiği güne kadar, Neriman’ın kendisine yaptığı kötülükleri Mahir’e tek tek anlatıp, ispatlar. Mahir en sonunda annesine patlar ve evden gitmesini ister.
Feride, Sedat’ın kendisini odaya kapatmasının ardından karakola gidip, polise sahte kimlikle yaşadığını itiraf etmeye karar verir. Cüneyt sonunda Ahmet’i öldürenin Solmaz olduğunu ispatlar. Suat elinde silahla evi basar ve Solmaz’ı öldürmeye yeltenir.

 

BENİ AFFET’İN GEÇEN BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Kemal ve Bahar için ayrılık günü gelmiş, Kemal yurt dışına gitmek için yola koyulmuştu. Ancak Gülsüm’ün tutulduğu yerden kaçtığı haberini almasıyla birlikte Kemal’in tüm planları değişti. Neriman’ın hain planı sonucunda bebeğini kaybettiği gerçeğiyle yüzleşen Kader sinir krizi geçirdi.

Cüneyt ve Feride, Suat’ı bularak Solmaz’la Ahmet arasındaki tüm gerçekleri polise anlatması için onu ikna etmeye çalıştılar.. Solmaz evden kaçmaya kalktı.  Kendisini polise ihbar eden kişinin Cüneyt olduğundan şüphelenen Sedat, bunu ispatlayacak bir ipucu bulmuştur.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu