Yerli Dizi

“Beni Böyle Sev” dizisinden sevenlerini üzen haber…Final yapıyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bir dönem iyi reyting performansı sergileyen Beni Böyle Sev’in sevenlerine kötü haber. Beni Böyle Sev final yapıyor.

Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Umut Kurt, Burcu Altın,Ozan Osmanpaşaoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi 89. bölümüyle ekranlara veda edecek. Beni Böyle Sev en son Cuma günleri ekrana geliyordu.

27 Şubat akşamı yayınlanacak olan bölümle final yapacak dizinin fanları sosyal medyadan dizinin bitmemesi için kampanyalar başlattı.

Ömer’in kolunu sargıda gören Ayşem şoke olur…

Kocasının etrafında bir koruma kalkanı oluşturur. Ayşem ve Ömer’in arasındaki buzlar erimişken kapının çalınması eski defterlerin açılmasına sebep olur. Şükrü’nün Haluk’a saldırması, şüpheci tavırları Mazhar’ı kara kara düşündürmektedir. Reyhan’ın annesi Emel, kocasını yatıştırmaya çalışır fakat Şükrü, kararını çoktan vermiştir. Mazhar, buzları eritmek için aileyi akşam yemeğine çıkarır. Küçük jestleri Şükrü’nün bombardımanı altında ezilip kalır. Reyhan’a göre bütün olanlar “kayıp eldivenin lanetidir…”

Sevinç her fırsatta zaten sinirleri bozuk olan Reyhan’ın üstüne gelmeye devam eder. Ancak Reyhan, ondan beklenmeyecek bir tavırla karşısına dikilir. Boş durmayan Sevinç, Melda’nın da yardımıyla Şükrü ve Emel’in kalbine şüphe tohumları eker. Deniz’in iş hayatı ve müstakbel kayınpederlerin beklentileri ile ilgili sözleri Mazhar’ın aklına bir fikir getirir. Böylece kendisini küçümseyen Şükrü’nün bakışını değiştirebilecektir. Üstelik bu fikir Ömer için de yeni bir yol ayrımıdır. Haluk ve Fahriye’nin diyet yapması herkes için bir felakete dönüşmek üzeredir. Her ikisi de öfke patlaması yaşamak üzeredir. Melda ise beş parasızdır ve tek umudu Menteş Kirmen’dir. Oysa Menteş Melda’ya büyük bir darbe vurmak üzeredir. Tolga ve Zeyno, yeni hayatlarında mutlu olacaklarından emindir. Ancak hayat, her ikisi için de düşledikleri kadar kolay değildir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu