Yerli Dizi

Beni Böyle Sev’de yepyeni bir sayfa açılıyor

Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı’nın başrollerini paylaştığı Cuma akşamlarının sevilen dizisi Beni Böyle Sev’in yeni bölümünde gelişen olaylar dizideki heyacanı daha arttırdı.

Cuma akşamı saat 23:00’te ekrana gelecek olan Beni Böyle Sev’in yayınlanacak bölümünün detayları kısaca şöyle:

Menteş’in bıçaklanması herkesi çok sarsmıştır. Ömer, Ayşem ve diğerleri bu işi kimin yaptığını merak eder. Aslında herkesin aklında Melda vardır fakat kimse bu düşüncesini dile getiremez. Ömer dayanamaz Melda’yı arar, Melda’nın rahat tavırları herkesin dikkatini çeker. Menteş kısa zamanda kendine gelir ve onu bıçaklayan kişiyi açıklar. Fakat o kişi Melda değildir.

Şehri bir an önce terk etmek isteyen Melda, Mazhar’dan para istemeye gider. Fakat bu arada Menteş’in kendi ismini vermediğini öğrenir. Bütün dostlar yıllardır olduğu gibi bu zor günlerde de kenetlenir, bir çıkış yolu arar. Onları dikkatle izleyen Şükrü’nün Mazhar’la ilgili düşünceleri değişmeye başlar.

Ayşem ve Ömer için yepyeni bir sayfa açılmaktadır. Ayşem sürpriz bir haberle Ömer’i çok mutlu eder. Şükrü ve Reyhan duygusal bir baba-kız konuşması yapar. Tam her şey yoluna giriyor derken Reyhan kendisi hakkında korkunç gerçeği öğrenir ve kimseye haber vermeden valizini toplar. Fakat Mazhar, bu kez Reyhan’ı kaybetmemeye kararlıdır. Mutlu son için geri sayım başlamıştır.

Yapım :BSK YAPIM (Çağrı Bingüller – Başak Bingüller)

Yönetmen : Levent Türkan

Senaryo : Hakan Haksun – MüjdanKayserli

Yayın Kanalı : TRT 1

Yayın Tarihi : 20 Şubat Cuma 23.00

Oyuncular : Alper Saldıran (Ömer) – Zeynep Çamcı (Ayşem) – Ozan Osmanpaşaoğlu (Tolga)-

Umut Kurt (Mazhar) – Burcu Altın (Reyhan)- Erdem Akakçe (Haluk) – Bala Atabek (Fahriye) Gülden Dudarık (Aylin) – Deniz Gürzumar (Metin) – Mine Kılıç (Melda)

Eren Kurtel (Edip) –Onur Sermik (Ahmet) -Özge Özyalçın (Sevinç) ve Zafer Algöz (Menteş)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu