Medya

“Beni HalkTV’ye çıkaracak bir babayiğit arıyorum!”

Bir dönem medyada ve TV kanallarındaki tartışma programlarının müdavimleri arasında bulunan ve şimdilerde ekranlarda ve medyada görünmeyen Fikri Akyüz, sosyal medya hesabından yaptığı çağrı ile dikkat çekti. Fikri Akyüz, Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil ile Halk TV’de programa çıkmak istediğini duyurdu.

“SADECE YILMAZ ÖZDİL VE BEN!”

Bir dönem Yenişafak gazetesindeki yazılarıyla ve de özellikle haber kanallarındaki tartışma programdaki çıkışlarıyla bilinen Fikri Akyüz, şimdilerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Yazılı ve görsel medyanın oldukça uzağında kalan Akyüz, sosyal medyadan yaptığı ilginç paylaşımlarla kendisini hissettirmeye çalışıyor.

“UĞUR DÜNDAR MODERATÖR OLSUN”

Fikri Akyüz, bugün yaptığı ilginç paylaşımla dikkatleri çekti. Halk TV’de Uğur Dündar’ın moderatörlüğünde Yılmaz Özdil ile bir anlamda kozlarını paylaşmak istediğini dile getirdi. Halk TV’de programa çıkmak için dört şartının olduğunu ifade eden Akyüz şartlarını madde madde sıralamayı da ihmal etmedi.

4 ŞART ÖNE SÜRDÜ

Fikri Akyüz, ilginç paylaşımında: “Halk TV’ye beni çıkaracak bir babayiğit arıyorum. Ama 4 şartım var: 1) Moderatör Uğur Dündar olacak 2) Konuk sadece ben ve Yılmaz Özdil olacak 3) Konu, “Kemalizm ve Lozan” olacak 4) Stüdyoda sadece İzmir CHP’li izleyiciler olacak.”diye yazdı.

Fikri Akyüz’ün bu çıkışının nasıl sonuçlanacağı, Halk TV ve Yılmaz Özdil’in bu çağrıya bir tepki verip vermeyecekleri merak ediliyor.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu