Medya

“BENİM İÇİN STAR HALUK BİLGİNER’DİR!”

 

“İnsanlar nefret ettikçe benim hoşuma gidiyor!” Bu söz Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de “Kenan” karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hüseyin Avni Danyal’a ait. Bugün gazetesinden Şebnem Özcan‘a röportaj veren 30 yıllık oyuncu Danyal, ” Çok daha fazla insanın beni tanımasına, popüler olmaya biraz geç izin verdim.” diyor.

” Oyunculardan kimlere star diyebilirsiniz?” şeklindeki bir soruya ” Ben, Türk sinemasındaki eski dönem oyunculukları çok beğenmiyorum. Çünkü onlar, altyapısı olmayan, oyunculuk eğitimi almamış insanlar. Bu yüzden çok altı dolu ve iyi oyunculuklar göremiyorum eski Türk filmlerinde.” diyen Danyal, ” bugün Türkiye’de star olarak baktığımızda bir Haluk Bilginer vardır. Haluk Bilginer bir stardır.” şeklinde konuştu.

Kötü adamı oynamam gibi bir derdinin olmadığını söyleyen Danyal, sadece tiyatro yaptığı dönemlerde çok zor şartlarda hayatını devam ettirebildiğini söyledi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu