Televizyon

Benimsin dizisinin başrol kadın oyuncusu Preetika Rao’dan Türk hayranlarına mesaj var

Kanal 7’de yayınlanan Hint yapımı Benimsin (Beintehaa) adlı dizinin başrol oyuncusu Preetika Rao, Kanal 7 Facebook canlı yayınında hayranlarının sorularını yanıtladı.

Dünya Facebook canlı yayın sıralamasında üst sıralarda yer alan yayın, zaman zaman birinciliğe de yükseldi. Yayında, sevenlerinden yoğun ilgi gören Rao, Türkçe bayram mesajı verdi.

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’nin sevilen dizisi Benimsin’de Aaliya karakterini canlandıran Bollywood Yıldızı Preetika Rao, Kanal 7’nin resmi Facebook hesabından yapılan canlı yayın aracılığı ile İngilizce olarak izleyicilerin sorularını yanıtladı. Kanal 7’nin büyük sürprizi karşısında şaşıran izleyiciler, Preetika Rao ile keyifli sohbet gerçekleştirdiler.

“RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN”

Türk hayranlarının yoğun ilgisi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen güzel oyuncu, Türkçe olarak, “Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun” diyerek izleyenlerin bayramını kutladı.

DÜNYA FACEBOOK CANLI YAYIN SIRALAMASINDA BİRİNCİ OLDU

Yayınlandığı ilk saniyelerden itibaren binlerce izleyiciye ulaşan canlı yayın, toplam 230 bin erişim, 33 bin yorum ve 4 bin 400 beğeni alarak, dünya Facebook canlı yayınları sıralamasında zaman zaman birinci sıraya yükseldi. Preetika Rao 43 dakika boyunca Kanal 7 izleyenleri ve hayranlarından gelen soruları cevapladı.

EN ÇOK O SORU SORULDU

Preetika Rao, yorum yapan izleyicilere isimleriyle hitap ederek sorularını yanıtladı. Kanal 7 aracılığıyla Preetika Rao ile buluşan hayranların en çok merak ettikleri soru ise , ‘İslam kültüründen etkilendiniz mi?’ sorusu oldu. Rao soruya, “İslam dini, iyi öğretileri olan bir din. İslam’ın İnsanlara sevgiyi aşılayan özelliğini çok seviyorum.” diyerek cevap verdi.

PREETİKA RAO’DAN HAYRANLARINA TÜRKÇE MESAJ

Preetika Rao, canlı yayının sonunda Kanal 7 çalışanlarına teşekkür ederek, Türk sevenlerine Türkçe mesaj verdi; “Hepinizi çok seviyorum. Kanal 7 izlemeye devam edin. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun. Teşekkür ederim”

Preetika Rao, Benimsin (Beintehaa) dizisinde Aaliya karakterini canlandırıyor. Rao’ya dizide Zain karakteriyle Harshad Aroa eşlik ediyor. Benimsin dizisi hafta içi her gün akşam kuşağında Kanal 7’de yayınlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu