Dijital PlatformlarFragmanlarMedyabey TV

Benimsin’de Barakat’ın tehlikeli oyunu, Boby’ın cinayet planı… (11-12 Ağustos özetleri)

Heyecan dorukta… Benimsin bugün 26. bölümü ile ekrana geliyor. Bugün dizinin en heyecanlı olayı Barakat’ın tehlikeli oyunu. Yarın ise izleyici Bobby’in Usman Bey’i öldürme kararı ile irkilecek… Ekranların sevilen Hint dizisi Benimsin’de bugün, Barakat’ın evde oynadığı tehlikeli oyun herkesi birbirine düşman eder. Mal varlığının büyük bir kısmının Barakat’a kalacağını öğrenen Shazia ve Nefisa’nın tepkileri Fahad tarafından bastırılır. Bakalım Aaliya, Barakat’ın maskesini düşürebilecek mi?

Benimsin 26. bölüm özeti (11 Ağustos Cuma) 

Barakat villasının paylaşılmasını isteyen Shazia ve Nefisa evdeki herkese büyük bir şaşkınlık yaşatır. Fahad ise onlara böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyler. Barakat, Mir Khan’ın tutuklanmasının ardından Abdullah ailesini birbirine düşürmek için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Zain ile Aaliya’yı birbirine düşürdükten sonra Fahad ile Usman’ı da karşı karşıya getiren Barakat’ın kim olduğu öğrenilecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=Gb6OQYZk9cw

Benimsin 27. bölüm (12 Ağustos Cumartesi)

Zain evdeki gerilime bir son vermek için babası ve Fahad ile konuşmaya karar verir. İntikam almak için harekete geçen Bobby, Usman Bey’in içeceğine zehir koyar. Amerika’dan dönen Zubair, Aaliya’yı ziyarete gelir. İkili arasındaki samimiyet çok geçmeden Zain’in dikkatini çeker.

Bobby, Usman Bey ve ailesini dağıtmak için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Zain yapacağı konuşma ile Fahad ve Usman Bey arasındaki gerilime bir son ver vererek Bobby’nin çabalarını boşa çıkartır. Aaliya, Zain’e karşı duyduğu sevgiyi ona itiraf etmek için uygun zamanı beklemektedir. Zain tarafından başarısızlığa uğratılan Bobby, aileden intikam almak için Usman Bey’i öldürmeye karar verir. Diğer yandan Aaliya’nın kuzeni Zubair, onu görmek için konağa gelir. Zubair ve Aaliya arasındaki samimiyet Zain’i çok kıskandırır.

https://www.youtube.com/watch?v=HCIYkevnklQ

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, Ramazan ayı boyunca her gün 20.45’te Kanal 7’de.

Benimsin’de kaos devam ediyor… Barakat deşifre mi oluyor? (Benimsin 10 Ağustos özet ve fragmanı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu