Sinema

Bensu Soral, Mest-i Aşk filmiyle geliyor

Mevlânâ’nın hayatını konu alan, Türkiye-İran ortak yapımı “Mest-i Aşk” filmi, iki ülkenin ünlü oyuncularını bir araya getirdi. Genç oyuncu Bensu Soral, dizinin başrol oyuncuları arasında yer aldı.

BENSU SORAL’DAN HAYRANLARINA FİLM SÜRPRİZİ

İran sinema sektörünün duayen isimlerinden Hassan Fathi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Mevlânâ’yı Parsa Pirouzfar, Şems’i ise Shahab Hosseini canlandırıyor.

KİMLER ROL ALIYOR?

Çekimlerine yaklaşık 2 hafta önce başlanan filmde Türkiye’den ise Bensu Soral, Boran Kuzum, Burak Tozkoparan, Hande Erçel, İbrahim Çelikkol ve Selma Ergeç rol alıyor.

GELECEK YIL VİZYONA GİRECEK

5 haftadır süren film çekimlerinde oldukça duygusu yüksek sahneler çeken Bensu Soral, sinemaseverlere hem aşkı hem de hüznü bir arada yaşatacak. Soral’ın canlandırdığı Meryem karakteri, genç bir kadının hayatında yaşayabileceği birçok kötülüğü peş peşe yaşamış,günümüzdeki birçok genç kadının simgesidir.
Senaryosunu Hasan Fathi ve Farhad Tohidi’nin yazdığı “Mest-i Aşk”, 2020’de vizyona girecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu