Magazin

Bensu Soral,Çağatay Ulusoy’lu İçerde ile ablası Hande Soral’ın popülerliğini katlayacak!

Bensu Soral Çağatay Ulusoy’lu içerde ile yeniden doğacak… Ablasının popülerliğini katlayacak. Dizi dünyasının yakından tanıdığı Hande Soral’ın kızkardeşi Bensu Soral yapımcıların gözdesi oldu. Ablasının izinden giden kardeş Hande Soral, güzelliği ve yeteneği ile dikkat çekiyor.

Yeni sezonda yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile İçerde dizisi için kamera karşısına geçen güzel oyuncunun kendisiyle ilgili merak edilenlerin ve çok özel açıklamaların yer aldığı röportajı çok ses getirdi. İşte o röportajdan çok önemli satır başları…

“Şehrin içinde yalnızız”

Muhabir – “Şehrin içinde yalnızız” diyorsunuz yani…

Bensu Soral- Kesinlikle. Küçük yerlerde insan yalnız kalamaz, büyük şehirlerde kalabalıklar içinde yalnızdır. Küçük yerde herkesin her şeyden haberi olur. Benim de küçücük yaşta her şeyden haberim oldu, öğrendim. Bunlar beni şekillendirdi.

Muhabir – Ne güzel bir aile tablosu çizdiniz…

Hande Soral – İnegöl’ün yerlisi yedi-sekiz aileydik yaşadığım mahallede. Bu aileler 15 günde bir gezek diye bir şey yapardı. Bu ailelerdeki insanlardan biri kanun çalıyor, biri keman çalıyor, biri solistlik yapıyordu… Türk Sanat Müziği söylenen buluşmalar olurdu, buna gezek diyoruz biz. Babam şarkı söyleyenlerdendi. 15 günde bir birinin evinde buluşulurdu, yiyecekler getirilir, o güne hazırlanılırdı, babamın şarkısını hazırlayışını hâlâ unutmam. Çok güzeldi. Biz çocuklar da gecenin bir vaktinde şarkı söylerdik. O yüzden Türk Sanat Müziği’ni çok severim ve tüm şarkıları bilirim. Sevgiyle büyüdük. Bu da insanın ileriki yaşamı için çok önemli. İnsanların sosyal medyadaki acımasız yorumları o yüzden beni çok şaşırtıyor. Bu sevgisizlik beni üzüyor.

hande bensu

Muhabir – Ailenin ilk ünlüsü ablanız Hande Soral… Onun hikayesiyle sizinkinin bir ilişkisi var mı?

Hande Soral – Ablam Hande, ikizim Bedirhan ve ben birbirine bağlı kardeşleriz. Ve evimizden büyükşehre ilk giden Hande oldu. Küçüklüğümüzden beri hepimizin hayali zaten İstanbul’a gelmekti. Hande Ablam Bilgi Üniversitesi’ni burslu kazanınca o kapı açıldı… Ablamın hayatında değişiklikler yaşanmaya başladı. Komedi Dükkanı’nı izlemeye gittiğinde fark ediyorlar onu. Ve 20 gün sonrasında Küçük Kadınlar’da başrol oynamaya başladı.

Röportajın tamamını okumak için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu