Magazin

Bensu Soral’dan şaşırtan itiraf!

İçerde dizisinde Melek karakterine hayat veren Bensu Soral, Vogue dergisine verdiği röportajda iki yıl sonra New York’a taşınmak istediğini söyledi.

“2 YIL SONRA NEW YORK’A TAŞINMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Vogue dergisine röportaj veren genç oyuncu, özel hayatına ilişkin bilinmeyenleri sevenleriyle paylaştı. Şu sıralar Show TV ekranlarında İçerde dizisinde Melek karakterini canlandıran Soral, “Oyunculuk çok güzel bir uğraş. Severek devam ediyorum. Yine de 2 yıl sonra Türkiye’den New York’a taşınmayı düşünüyorum. Başka bir yerlerde yaşamak, dünyayı biraz görmek istiyorum. Sonuçta 3 günlük ömrümüz var, her şeyi yaşamak gerek” şeklinde konuştu.

“MODELLİK YAPMADIM”

Soral, hakkında bilinen en büyük yanlışın eski model olarak anılmak olduğunu belirterek, “Modellik yapmadım. Hem, nereye eski? Zaten daha çok gencim; eskiden çocuktum, eski model olmam için çocuk model olmam lazım” ifadelerini kullandı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu