Gündem

Beratcan’ın katil zanlısı servis şoförü sonunda yakalandı

Kartal’da okul dönüşü ortan kaybolan ve kendisinden bir türlü haber alınamayan daha  sonra Tuzla’da ormanlık alanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün vahşice öldürülmesi olayında yeni bir gelişme yaşandı. Beratcan ölümünde adı geçen ve aranan servis şoförü gözaltına alındı.

Beratcan’ın katil zanlısı İstanbul Gaziosmanpaşa’da yakalandı

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili çalışmasını yoğun bir tempoda sürdürürken şüpheli olarak aranan servis şoförü E.K’nın Gaziosmanpaşa’daki bir adreste saklandığı bilgisini değerlendirdi. Ekipler, şahsın kaldığı adresi tespit ettiler.

Söz konusu adrese Asayiş ve Çocuk Şube ile Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin  düzenlediği ortak operasyon sonucunda aranan servis şoföreü E.K. yakalanarak gözaltına alındı.

Kartal Yıldız İşçimenler İlkokulu öğrencisi olan Beratcan Karakütük, 9 Mart’ta okuldan çıktıktan sonra eve

dönmemiş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

Bunun üzerine Beratcan’ın ailesi polise müracaat edip oğulları için kayıp ihbarında bulunmuştu. Sonrasında ilgili ekipler tarafından Beratcan’ı arama çalışması başlatılmıştı.

BERATCAN CİNAYETİNE MÜGE ANLI DA YER VERDİ

10 yaşındaki talihsiz Beratcan’ın cesedi 23 Mart’ta Tuzla Tepeören’deki ormanlık alanda bulunmuştu.

ATV’nin Müge Anlı’nın sunduğı izlenen programı Tatlı Sert de Beratcan’ın olayına geniş yer ayırmış üzücü konu tüm kamuoyunun yakından takip ettiği trajik bir olaya dönüşmüştü.

Beratcan’ın vahşice öldürülmesi acaba arkasında yasak aşk mı var sorusunu gündeme getirmişti. Meyada yer alan bazı haberlerde yakalanan servis şoförünün Beratcan’ın cesedinin bulunduğu mahale yakın yerde görünmesi servis şoförü hakkındaki şüpheyi arttırmıştı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu