Berber Sırası Kavgasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Yaşanan olayda kafasına aldığı yumruk sonucu fenalaşarak yere yığılan bir genç, hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Sıra Kavgası Kanlı Bir Kavgaya Dönüştü

Kartal ilçesindeki bu trajik olay, berbere gelen iki müşteri arasında sıra meselesi nedeniyle başladı. Tartışmanın hızla büyümesiyle, berber dükkanının önünde şiddetli bir kavga başladı. Kavgaya dükkânın yakınındaki diğer vatandaşlar da katıldı. Bu karmaşada Türki Yıldırım isimli genç, kafasına aldığı yumruk sonucu fenalaşarak yere düştü.

Olay, berber dükkanının güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntülerde, dükkânın önünde başlayan kavga sırasında yumruk darbeleriyle yere yığılan Türki Yıldırım’ın çevresindeki insanlar tarafından yardım edilmeye çalışıldığı görülüyor.

Türki Yıldırım hastaneye kaldırılmasına rağmen hayatını kaybetti. Türki Yıldırım’ın cenazesi memleketi Samsun’da defnedildi.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir