Yazarlarımız

Bereket Çeki Ritüeli

Günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz ve benim de çok sık kullandığım bir ritüeli paylaşacağım sizlerle. Ritüelin ismine ‘ Bereket Çeki ‘ dedim çünkü bu ritüeldeki amacımız genel bereket hayatımızdan ziyade acil para ihtiyacımız odaklı olacak.

Ödenmesi gereken faturalar, acil ihtiyaçlar, gecikmiş kira, taksitler vs. var ama nakit paramız yok. Bu durumdaki çözümümüz kendimize torpil geçmek olacak. Yapmamız gereken tek şey ise ihtiyacımız olan miktarı kendimize çek olarak yazmak.

NASIL YAPILACAK?

Şöyle ki;

İnternetten boş çek örneklerine bakabilirsiniz ya da bir kağıda ( ben bunu kullanıyorum ); sol üst köşeye paranın gelmesini istediğiniz zaman aralığı, sağ üst köşeye isim soy isim, ortaya ihtiyacınız olan-istediğiniz para miktarını , sol alt köşeye parayı nasıl almak istiyorsanız onu ( nakit ya da hesabıma istiyorum gibi ) yazıp sağ alt köşeye de imzanızı atıyorsunuz. Daha sonra bu çek kağıdınızı cüzdanınızda taşımaya başlıyorsunuz ve –olmuş enerjisi ile akış içerisinde paranın size gelmesini bekliyorsunuz.

Unutmayın ki paranın nasıl, nereden hangi yolla geleceği bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece istiyoruz ve acil durumu belirtiyoruz. Gerisi evrenin işi 🙂 Ve sizi çok seviyorum unutmayın, herşey geçer yeter ki inanın…

Not; izinsiz alıntı-paylaşım yapılamaz.

CAN PERİMCEK/MEDYABEY
(Spiritüel Danışman & Yaşam Koçu)

Twitter: @canperimcek

Instagram: cperimcek

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu