Yazarlarımız

Bereket ritüeli

İnsanlığın ortak problemlerinden birisi bereket olunca ritüeller de bitmiyor haliyle. Youtube kanalımda ve mutluluk evi blog sayfamda bereket ile ilgili bir çok ritüel paylaştım bu zamana kadar. Medyabey’de yazdığım için buraya özel de bir ritüel olsun istedim ve size şahane bir ritüel hazırladım.

Gerekli Malzemeler;

  • Aslan pençesi
  • Limon yağı

(aktardan temin edebilirsiniz)

Yapılışı;

Haftada iki ya da üç kez.

Bir kağıda bereket hayatınızla ilgili ne istiyorsanız yazacaksınız. İstediğiniz şeyleri yazarken, sanki olmuş ve hayatınızda yaşıyormuş gibi yazıp teşekkür etmeniz gerekiyor.

Örnek: aylık kazancım artı yüz tl daha arttığı için teşekkür ediyorum vb.

Ardından bir tutam aslan pençesinin üzerine üç damla limon yağı damlatıp yakacaksınız. (yakımı zor olabiliyor, kolonya ile kolaylaştırabilirsiniz fakat dikkatli olun.) Yakma işlemi gerçekleşirken, dumanı yaşam alanınızda gezdirip tütsüleyeceksiniz. Bittikten sonra, dileğinizi yazdığınız kâğıdı da yakıp küllerini birleştirip toplu olarak lavabodan atıyorsunuz.

Not: izinsiz alıntı ya da paylaşım yapılamaz.

CAN PERİMCEK/MEDYABEY

SPİRİTÜEL DANIŞMAN & YAŞAM KOÇU

Twitter:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

  1. Merhabalar Can Bey Muz Kabugu ve Hindistan cevizi cekirdegi de karistirmamiz gerekiyormu birazda sanirim zeyntinyagi eklememiz gerekiyor para bereket zeytinyagi gibi aksin bizim yolumuza gibi gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu